Decoland rozšiřuje portfolio svých "made in Italy" značek o další dva prémiové brandy

07.11.2023
Decoland rozšiřuje portfolio svých "made in Italy" značek o další dva prémiové brandy

Decoland v letošním roce oslavil 20 své existence na trhu a s tím spojil i rozsáhlou proměnu svého průhonického showroomu. Letní výprodej tak byl příslibem velkých změn a plánů a ty se na přelomu října a listopadu začaly propisovat do jednotlivých expozic. Nově tak v Průhonicích narazíte na dvě velmi zajímavé italské značky Living Divani a Frigerio, proč právě tyto dvě?

Výběr nových značek do portfolia je vždy složitý proces, který musí reflektovat nejen vkus našich designérů, ale především potřeby našich klientů a architektů. Jak Living Divani tak Frigerio jsou ve světe pevně etablované značky s bohatou historií a zkušenostmi. 

Living Divani je italská společnost, založená v roce 1969 Renatou Pozzoliovou a Luigim Bestettim. Dokonalé, harmonické proporce a pocit nenápadného luxusu jsou charakteristickými rysy této dynamické značky.

Historie společnosti Frigerio sahá ještě dále, zrodila se v roce 1938 díky Federicovi Frigeriovi jako malá dílna specializující se na výrobu čalounění  Federicem Frigeriem. Zajímavé je, že obě značky započaly svou historii v oblasti Brianza známé svou nábytkářskou historií a řemeslnou tradicí. I tuto značku reprezenujte na první pohled zřejmý minimalismus s akcentem na dokonalost každého detailu.

V Decolandu nově najdete ucelenou expozici těchto dvou značek, přijďte si osobně prohlédnout pohovky ExtraSoft či Horizon a mnoho dalšího.

Na Vaši návštěvu se těší tým Decoland

Decoland rozšiřuje portfolio svých "made in Italy" značek o další dva prémiové brandy Decoland rozšiřuje portfolio svých "made in Italy" značek o další dva prémiové brandy Decoland rozšiřuje portfolio svých "made in Italy" značek o další dva prémiové brandy Decoland rozšiřuje portfolio svých "made in Italy" značek o další dva prémiové brandy
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA