Novinky

Soutěž Odkryj své kostlivce a vyhraj!
01.05.2020
Soutěž Odkryj své kostlivce a vyhraj!
Trávíte nyní doma mnohem více času než obvykle a o to více si uvědomujete, že některé kousky vašeho nábytku už mají svá nejlepší léta za sebou? Chcete se o ně s námi podělit, společně se trochu pobavit a navíc mít šanci vyhrát zajímavé ceny? Tak se zapojte do naší soutěže Odkryj své kostlivce a vyhraj!
Květnové akce v Decolandu
01.05.2020
Květnové akce v Decolandu
Květen je na akce v Decolandu opravu bohatý, nechte se zlákat na některou z výhodných nabídek a získejte tak to nejlepší ze světového designu výhodněji.
Dubnové akce v Decolandu
08.04.2020
Dubnové akce v Decolandu
Měsíc duben je plný akčních nabídek, kterým tentokrát vévodí zejména značka BoConcept, nechte se zlákat zajímavými akcemi a nenechte se odradit zavřenými dveřmi našich showroomů, pracujeme online a po telefonu, zboží dodáváme v obvyklých termínech...
Uzavření showroomů Decoland a BoConcept
14.03.2020
Uzavření showroomů Decoland a BoConcept
Vážení zákazníci, i když máme z důvodu vládního nařízení ZAVŘENO do odvolání, jsme vám stále k dispozici na telefonu či e-mailu v čase od 10 do 18 hodin a těšíme se na vaši návštěvu, až tato nelehká situace skončí...
Březnové akce v Decolandu
02.03.2020
Březnové akce v Decolandu
Měsíc březen je v Decolandu na akce bohatý. Nezmeškejte žádnou z nich a využijte je pro výhodnější nákup designových produktů.
Odstávka elektrické energie  v ulici V Oblouku
28.02.2020
Odstávka elektrické energie v ulici V Oblouku
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o omezené otevírací době dne 3. března 2020
Inventura
21.02.2020
Inventura
Vážení zákazníci, v měsíci únoru náš čeká inventura, proto budeme mít zavřeno v našem průhonickém showroomu 25. února a v BoConceptu v Karlíně v pátek 28. února. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.
Lednové akce v Decolandu
02.01.2020
Lednové akce v Decolandu
Od 2. ledna do 10. února probíhá v Decolandu Design sale. Přijďte si pořídit luxusní kousky výhodněji!
Sváteční otevírací doba v Decolandu a BoConceptu
13.12.2019
Sváteční otevírací doba v Decolandu a BoConceptu
Vážení zákazníci v období vánočních svátků máme omezenou otevírací dobu jak v průhonickém showroomu Decoland tak i v karlínském BoConceptu.
Akce měsíce prosince v Decolandu
01.12.2019
Akce měsíce prosince v Decolandu
I v měsíci prosinci se v Decolandu můžete těšit na příjemné akce a nabídky, kterým opět vévodí dánská značka BoConcept. S hned dvěma akcemi, které Vám mohou zpříjemnit předvánoční nakupování.
Akce měsíce listopadu
01.11.2019
Akce měsíce listopadu
Měsíci listopadu vévodí se svými akcemi jednoznačně značka BoConcept, kromě výhodných nákupů na jídelní sety nábytku se můžete těšit na soutěž o dárkové vouchery pro Vás či Vaše blízké.
MM Lampadari v Decolandu
31.10.2019
MM Lampadari v Decolandu
Ve čtvrtek 31.10. jsme v Decolandu hostili setkání designérů u příležitosti představení novinek od MM Lampadari. Francesco Pittureri představil novinku ZOE a historii firmy, následně provedl showroomem plným úchvatných svítidel tohoto italského výrobce. Interiérové studio Decoland kromě
Akce měsíce října
01.10.2019
Akce měsíce října
V měsíci říjnu Vám Decoland připravil hned několik zajímavých nabídek. Ze září se překlopila promo akce Dny bez DPH italských výrobců Ditre Italia a Calligaris. Navíc se můžete těšit na výhodné nákupy ve výši až 15% od BoConceptu!
Akce měsíce září
16.09.2019
Akce měsíce září
Na co se můžete v Decolandu těšit v měsíci září? Čekají Vás hned dvě promo akce. Tentokrát od značek Ditre Italia a Calligaris.
Spící medvěd v Decolandu
09.10.2018
Spící medvěd v Decolandu
9.10.2018 Sedačka ve tvaru ledního medvěda? Židle z lodních lan? Stolky z toskánského alabastru? To vše a ještě více je možné zhlédnout v průhonickém showroomu Decoland, který jako jediný v Čechách představuje unikátní a kompletní expozici italského nábytku značky Edra nazvanou Spazio Edra (prostor Edra). Ta je charakteristická novým, až výstavním přístupem k prezentaci nábytku a je součástí letošních podzimních novinek, které showroom Decoland každoročně představuje.
Lifestyle průvodce Svoboda & Williams
18.05.2017
Lifestyle průvodce Svoboda & Williams
Decoland a BoConcept v lifestyle průvodci Svoboda & Williams
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA