Radost bydlet

Značky

Designový nábytek a interiérové doplňky předních evropských značek jako například Alessi, De Sede, Vitra, Edra, Team 7, Presotto Italia, Cattelan, Calligaris, Dorelan, BoConcept, Ditre, dětský či studentský nábytek Moretti Compact a Moll, kuchyně Scavolini a Team 7 nebo koupelnový nábytek Scavolini vám též rádi představíme na 2000 metrech čtverečních v showroomu Decoland v Průhonicích a ve značkových prodejnách BoConcept v Praze a Brně.

 

 

aless.jpg

ALESSI - doplňky

Světoznámá značka kuchyňských a interiérových doplňků. "Opravdový design musí lidi dojmout, vyvolat emoce a vzpomínky, překvapit a jít proti proudu." - Alberto Alessi

bokoncept.jpg

BOCONCEPT - nábytek a doplňky

Urban Danish Design since 1952. Dánský design pro městský svět, který si oblíbil i herec Mads Mikkelsen. Vše pro obývací pokoje, jídelny, ložnice, pracovny, předsíně, venkovní nábytek a široká řada interiérových doplňků ve svěžím skandinávském stylu.

caligaris.jpg

CALLIGARIS - nábytek a doplňky

Italský „smart design“ s tradicí od roku 1923 v podání Calligaris – chytrý nábytek, který navíc skvěle vypadá. Spolehlivý, důvtipný, dostupný a živoucí. Sedací nábytek, jídelny, obývací pokoje, pracovny, ložnice, koberce, lampy a elegantní doplňky.

catellan.jpg

CATTELAN ITALIA - nábytek a doplňky

Designově rafinovaný a vysoce elegantní italský nábytek Cattelan Italia s řemeslnou tradicí. Vášeň pro to důležité. Kolekce stolů, židlí, solitérního nábytku, postelí a lamp.

desede.jpg

DE SEDE - sedací nábytek

De Sede - švýcarský sedací nábytek precizní kvality od roku 1965. Pohovky, křesla, židle v kůži či látce a konferenční stolky.

ditre-italia.jpg

DITRE ITALIA - sedací nábytek a stolky

Ditre Italia - severoitalská značka sedacích souprav, křesel, konferenních stolků, komod a drobného nábytku, která přináší vysoce kvalitní ruční výrobu a design na dosah všem.

doleran.jpg

DORELAN - studio spaní

Inovativní a ergonomické řešení postelí, matrací a roštů pro kvalitní spánek italské značky Dorelan.

brenno_1C.jpg

EDRA - nábytek

Toskánská značka nábytku v sobě snoubí cit pro řemeslo, tradici, design i extravaganci. Nabízí luxusní pohovky, sofa, křesílka, židle, stolky, komody, zrcadla a lampy v malých sériích od renomovaných světových designérů, jako jsou Humberto Campana, Francesco Binfaré a další. Nábytek jako umělecké dílo pro ty nejnáročnější.

15052817.jpg

GYFORM - sedací nábytek

Italské sedací soupravy a sedací nábytek Gyform - pohodlí ze srdce Dolomit s tradicí od konce 50. let minulého století.

ottovolante-plus-001.jpg

MODOLUCE - lampy

Siný italský brand s desetiletou zkušeností a aktivitami na poli lamp, světel, osvětlení a interiérů.

point.jpg

POINT - jídelní stoly a židle

Jídelní stoly a židle italské značky Point s promyšleným decentním designem nenápadně doplňujícím jakýkoli typ prostoru.

prsto.jpg

PRESOTTO ITALIA - nábytek a kuchyně

Charakter, elegance, ryzí a typický italský styl v celé své noblesní jednoduchosti kráse. Nábytek do obývacích pokojů, řešení velkoprostorových šaten, ložnice a kuchyně.

zack.jpg

ZACK - doplňky

Nerezové interiérové doplňky německé značky Zack do kuchyní, koupelen, obývacích pokojů a předsíní.