Radost bydlet
Šatny a šatní skříně

Šatny a šatní skříně

Decoland nabízí šatny a šatní skříně značek Presotto Italia a Team 7. Šatní skříně do dětských pokojů najdete u Moretti Compact.

Je architektura vašeho bytu či domu nekonvenční a vy si nevíte rady s nepravidelnými prostory pro ukládání? Pak sáhněte po šatní skříních Varius od Presotto Italia, které standardně umožňují značnou horizontální i vertikální modularitu, a navíc se dokážou přizpůsobit specifickým prostorám, jako jsou zkosená podkroví či nepravidelné tvary místností. Většinu elementů lze upravovat na míru ve všech třech rozměrech. Preferujete-li decentní styl a eleganci za každých okolností, pak právě vás potěší šatní skříně od rakouské značky Team 7 z masivu, kde si můžete vybrat ze široké škály dřev, jejich barev a kreseb v kombinaci s elegantními tónvanými skly na předních plochách, včetně matu, lesku, kouřových odstínů či subtilního skleněného reliéfu.

TIP DESIGNÉRA: Provoňte svou šatní skříň zavěsnými kartičkami nebo parfémovanými papírky od Millefiori. Vaše prádlo tak zůstane  stále svěží a bude vonět, jako by bylo právě vyprané. Skvělým tipem je také sprej na odstranění nežádoucích odérů, například ze zakouřené restaurace či z aromatické kuchyně. Je k dostání v několika vůních a my vám zaručujeme, že nikdo nic nepozná!

V této produktové řadě si můžete vybrat z níže uvedených značek.