Radost bydlet
Obývací pokoje

Obývací pokoje

Obývací sestavy, konferenční stolky, komody, knihovny, skříňky a další nábytek do obývacích pokojů značek BoConcept, Calligaris, Cattelan Italia, Edra, Presotto Italia a Team 7.

Výběr zařízení obývacích pokojů vždy dělalo Decoland jedinečným. A je tomu tak i nadále! Je vaším snem nadčasový luxus a sofistikovaná extravagance ve stylu Edra? Sníte o kamenném povrchu nábytkových sestav Presotto Italia? Nebo máte rádi svěží vzhled nábytku Calligaris? Esenci italské elegance v podobě skulpturálních solitérů od Cattelan Italia? Či preferujete masivní dřevo a nechcete se vzdát progresivního designu? Pak právě vás osloví řemeslná dokonalost v podobě nábytkových sestav, komod a konferenčních stolků od Team 7, které vás ohromí vysoce funkčními a promyšlenými mechanismy, jako jsou nastavitelné výšky stolových desek u konferenčních stolků či otočné sloupky pro obrazovky u televizních sestav, a to bez kompromisu ohledně luxusního vzhledu.

TIP DESIGNÉRA: Nenechte se ovlivňovat pomíjivými trendy a investujte do konferenčního stolku z kvalitních materiálů, který se hodí přesně do vašeho interiéru. Sklo, masivní dřevo, kov, broušená ocel, chrom – to jsou materiály, které zůstanou IN jednou provždy.

Zvolte si design obývacího pokoje podle svého vkusu.