Radost bydlet
Focus.jpg

Sedačky a křesílko Gyform

novinky v našem showroomu

Do našeho showroomu přibyla designová novinka - pohovka Focus a křesílko Gaia od italské značky Gyform. Komfortní sedací souprava Focus v elegantní šedé látce  je  díky možnosti výsuvu sedáku a polohování opěráku nastavitelná  přesně podle vašeho přání. Skvěle ji doplňuje pohodlné křesílko Gaia oblých tvarů. U obou modelů je pro zaručení komfortu a dlouhé životnosti použita masivní dřevěná konstrukce v kombinaci s kvalitní polyuretanovou pěnou s vysokou hustotou, podnož křesla Gaia je z buku. 

Další žhavou novinkou od italské značky Gyform v našem showroomu je pohovka Planet. Sedáky a opěrné polštáře doplňuje ještě nízký "ledvinový" polštářek.  Elegantní kovová báze v chromové úpravě dává modelu pocit lehkosti, vlastní konstrukce je opět z masivního dřeva a kvalitní polyuretanové pěny,  opěrák se dá nastavit do dvou poloh. U nás je oblečena do krásné kůže s patinou.

Filosofie značky Gyform je založena na technické a estetické kvalitě, funkci a respektu k životnímu prostředí. Čalouněný nábytek Gyform je ručně vyráběný. Značka Gyform je na mezinárodním poli čalouněného nábytku vyhraněná svým stylem, technologií, kreativitou, designem a kvalitou.

Kdy se uvidíme?