Radost bydlet
KRIS_TheSofaCollection2017_02.jpg

Pohovka KRIS design: Stefano Spessotto & Lorella Agnoletto

KRIS od Ditre Italia nyní -15%

Pohovka Kris, to je nadčasový evergreen mezi sedacími soupravami Ditre Italia. Jedná se o stylově prověřenou a elegantní sofa s velkou variabilitou provedení a komfortní péřovou výplní sedáků i opěráků̊. Aktuální novinkou u pohovek Kris jsou černé dvojité nožičky a elegantní prošití kožených područek, které jim dodávají stylový art-deco nádech. Pohovky Kris se stanou synonymem klasické elegance v jakémkoli typu interiéru a slušet budou i otevřeným prostorám. Do konce března můžete mít pohovku Kris v showroomu Decoland s příjemnou slevou -15%.

Autory designu pohovky Kris jsou italští designéři Stefano Spesotto a Lorella Agnoletto. Stefano Spesotto se již dvacet let zabývá průmyslovým designem se specializací na oblast soukromého interiéru, věnoval se také designu oblečení a bot. Na kontě má spolupráce se společnostmi, jako je například Teuco, Cerasa, Valcucine, Scavolini, Midj, K2 a mnoho dalších. Designérka Lorella Agnoletto absolvovala umělecké lyceum Galvani v piemontském Cordenons a od roku 1998 pracuje v oblasti designu veřejných a soukromých interiérů. Zaměřuje se na prostorová a architektonická řešení a vybavení interiérů s důrazem na materiály. Od roku 2005 začal volně pracuje jako freelancer a spolupracuje s grafickým designem a designovými ateliéry.

Severoitalská značka Ditre Italia se již od roku 1976 specializuje na výrobu čalouněného nábytku. Společnost byla založena jako rodinná firma bratry DeMarchiovými a díky jejich nadšení a průběžným investicím poměrně rychle vyrostla z malé rukodělné dílny v současnou podobu velké nábytkářské společnosti. Sedací soupravy a postele Ditre Italia mají progresivní design odpovídající požadavkům současného moderního bydlení, nabízejí velký výběr potahových materiálů včetně látek a usní a poskytují vysoký komfort sezení za dostupnou cenu. Značka Ditre Italia si i nadále zakládá na trvalých řemeslných hodnotách tak typických pro italské výrobce nábytku a zároveň pružně reaguje na aktuální trendy v oblasti interiérového designu, čímž si zachovává sympaticky mladistvou tvář.