Tipy na vánoční dárky z Decolandu

15.12.2020
Tipy na vánoční dárky z Decolandu

Hledáte tipy na dárky pro své blízké, které byste označili za milovníky designu? Pak v Decolandu jste na tom správném místě!

Jak potěšit někoho, kdo má rád designové věci, ale komu si zároveň netroufnete dárek vybrat? V tomto případě je ideálním dárkem dárkový voucher. Decoland nabízí možnost koupit voucher na libovolnou částku, kterou stačí už jen do krásného poukazu vepsat.

Doplňky, které potěší každého. Pokud hledáte něco na poslední chvíli a nechcete tzv. šlápnout vedle, vyberte některý z vkusných designových doplňků. Decoland a jeho porfolio značek jich nabízí celou řadu. Zkusit můžete třeba nástěnné hodiny od BoConcept, či polštářky, které dodají interiéru tu pravou domácí a útulnou atmosféru. 

Obrazem či vázou také snadno potěšíte. Umění přizpůsobte vkusu toho, koho chcete dárkem potěšit. Pěkná váza vyzní dobře i prázná nebo ji můžete doplnit o sušené květy, které vydrží.

Interiérové vůně pod stromeček také patří. Kvalitní interiérová vůně rozhodně také potěší, můžete vybírat hned z několika značek, které Decoland nabízí.

Pro další inspiraci se zastavte na našem showroomu a nechte si představit všechny možnosti.

Krásný čas adventní přeje tým Decoland

Tipy na vánoční dárky z Decolandu Tipy na vánoční dárky z Decolandu Tipy na vánoční dárky z Decolandu
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA