Scavolini - kuchyně a nábytek jsou naší vášní

20.06.2020
Scavolini - kuchyně a nábytek jsou naší vášní

Každý fanoušek opravdové kvality a skvělého designu ocení značku Scavolini. Ta vyrábí kuchyně již více než 50 let. Díky tomu má bohaté zkušenosti se vkusem a trendy napříč třemi generacemi zákazníků. Značka Scavolini se vypracovala z malé dílny do velké průmyslové společnosti, pro kterou je však typický absolutní respekt k okolí i veřejnosti. Historii Scavolini charakterizuje sled rychlých a pružných reakcí na změny vkusu, designu, životního stylu, vývoje nových technologií a požadavků trhu obecně. Scavolini je dokonalým příkladem růstu nábytkářské společnosti, který se stal příkladem pro celé odvětví.

Motto této italské značky hovoří za ni: “Spokojení zákazníci jsou skutečnými aktivy podniku”. Jejich hlavním cílem je zajistit maximální spokojenost zákazníka, což znamená schopnost dodávat produkty a služby, které splňují všechna očekávání zákazníka. 

Díky své dlouholeté historii má Scavolini několik hodnot, kterými se řídí:

KVALITA - neustále zvyšování spolehlivosti všech nabízených produktů a služeb

PEČLIVOST - předcházení a eliminace defektů spojených s jejich nábytkem

INOVACE - neustále přicházejí s novými materiály a zlepšováním funkčnosti jejich nábytku

EKOLOGIE - Scavolini si uvědomuje důležitost dobrého životního prostředí a věnuje mu maximální pozornost v každé fázi provozu

Hlavním cílem je design a produkce dokonalé a naprosto bezpečné kuchyně, která splňuje všechny požadavky zákazníka. Vědí, že na penězích záleží a tak vše dělají tak, aby si kvalitu mohl dovolit opravdu každý. 

Všechen nábytek je vyroben v Itálii. V roce 2018 tato firma dokonce získala certifikát Vyrobeno v Itálii, který potvrzuje její autentičnost.  Nejen v Itálii je Scavolini nejpopulárnější volbou v oblasti kuchyní. Každou kuchyň totiž dělají s láskou a na jejich práci je to vidět. Výroba nábytku je pro ně vášeň, což poznáte díky unikátnímu designu a kvalitnímu zpracování.

Každý kus pečlivě testují, záleží jim na bezpečnosti a na tom, aby nábytek dlouho vydržel. S designovým nábytkem Scavolini prostě nemůžete šlápnout vedle. 

Navštivte nás a nechte si bezplatně poradit!

Mimořádné kuchyně Scavolini si můžete osobně prohlédnout v showroomu Decoland v Průhonicích. Naši interiéroví designeři a konzultanti se Vás ochotně ujmou a to s hlavním cílem, usnadnit Vám orientaci v portfoliu značek a široké nabídce designového nábytku a doplňků.

Inspirujte se v showroomu Decoland a nechte do vašeho domova vstoupit italskou kvalitu a funkčnost.

Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA