Objevte kouzlo konzolových stolků

01.02.2022
Objevte kouzlo konzolových stolků

Některé interiéry doslova vybízejí k neotřelým designovým řešením. Pryč jsou ty časy, kdy se vnitřní prostory domů a bytů podobaly jako vejce vejci. Nyní je naopak čím dál tím častější, že investoři volají po originálních a nadčasových prvcích, které se do realizace interiéru promítnou zásadním způsobem. Klient sám se může ale také pokusit přispět svou iniciativou, pokud si rád nábytek a doplňky vybírá dle svého vkusu, a zvolit si některý kus nábytku, jenž dodá jeho interiéru kýžený efekt.

Pátrání po tom pravém kousku může být někdy až zbytečně zdlouhavé. Internet je zaplaven nabídkami, ze kterých si jen těžko vyberete. A chcete-li skutečnou kvalitu, vždy je lepší navštívit značkový showroom nebo ideálně interiérové studio, kde si nejen vyberete to pravé, ale zároveň získáte odborné poradenství.

Konzolový stůl jako velmi efektní kus nábytku

Možná vás překvapí, jak efektní může v interiéru být právě konzolový stolek. Nikdy jste o něčem takovém neslyšeli? Nevadí, možná právě proto vás jeho design nadchne. Jedná se vlastně o takový odkládací stolek, obvykle vyšší a užší formy, než u jaké jsme zvyklí u jídelních či konferenčních stolů a stolků. Konzolové stoly jsou obvykle určeny do velkorysejších vstupních hal či předsíní, ale jejich designovější formy krásně vyniknou i v prostornějším obývacím pokoji či ložnici, kde mohou například skvěle suplovat kosmetický stolek.

Menší konzole jsou perfektní do předsíní, kde je lze využít jako odkládací plochu na klíče a jiné nezbytnosti, které je dobré mít v předsíni po ruce, větší a sofistikovanější designové konzolové stolky si pak zaslouží více prostoru, aby vynikl jejich dokonalý detail a efektní forma. Přesně takové jsou konzolové stoly od značky Cattelan, kterou má již mnoho let ve svém portfoliu interiérové a kuchyňské studio Decoland. Ať už jsou to Tour, Convivium, Stratos či takové, které upoutají zejména velmi zajímavou podnoží rozmanitých materiálů i tvarů jako například Rapa Nui, Valentino či Skyline, jisté je, že takový kus nábytku bude vašemu interiéru důstojně dominovat dlouhé roky.

Kombinace materiálů a hra tvarů

Italský Cattelan obecně ve svých návrzích rád kombinuje materiály a unikátní tvary. Nic z toho by ale nesehrálo skutečně ústřední roli v konečném vzhledu každého z designových kousků nábytku, nebýt dokonalého detailu, kterým se tyto produkty vyznačují. Lesklé povrchy doplňují matné, ostré hrany volně přecházejí do elegantního zaoblení, to vše v dokonalé souhře s akcentem nadčasovosti a výjimečnosti.

Autor: Marie Khawajah

Objevte kouzlo konzolových stolků Objevte kouzlo konzolových stolků Objevte kouzlo konzolových stolků
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA