Novinka od Team7 - křeslo Elliot z pera Lucie Koldové

29.05.2024
Novinka od Team7 - křeslo Elliot z pera Lucie Koldové

Jedinečná kombinace českého designu a dokonalé rakouské preciznosti v podobě nového křesla Elliot od Team7 navrženém českou designérkou jedničkou Lucií Koldovou...

O rakouském výrobci nábytku z masivního dřeva už toho bylo řečeno mnoho, pro někoho klasika, která si tvrdě stojí za svými letitými tradicemi, láskou k přírodě a přírodním materiálům a přiliš nedbá na moderní trendy, které se často zdají, a někdy i skutečně jsou, pomíjivé. A jak to dopadne, když se tradice a důraz na dokonalost do posledního designu spojí s českou láskou k designu, jež je zároveň plně funkční a ergonomický?

Právě tato kombinace toho nejlepšího dřeva, jeho zpracování, příslibu nejvyšší kvality a pera, které vedla ruka české designerské jedničky Lucie Koldové dala vzniknout půvabnému křeslu s názvem Elliot, které již brzy dorazí i na náš showroom Decoland, kde si jej budete moci osobně vyzkoušet. 

Elliot doslova vyčnívá z aktuální kolekce nábytku od Team7, ale nejen z té aktuální, jedná se totiž o první křesílko typu slipper v celé 60leté historii tohoto renomovaného výrobce. Zapomeňte na klasiku v podobě desginu stojícím na čtyř nohách, Lucie navrhla křeslo, jehož základem jsou dvě stojny z masivu, které v propojení tvoří rám a opěradlo. Maximální komfort sezení pak zajistí polstrovaný sedák a opěrka z kokosových vláken a přírodního latexu, vše pochopitelně z nejvyšším důrazem na udržitelnost a ekologii, jako je tomu u všech prodktů Team7.

Elliot umí vystoupit z řady a zaujmout svým jedinečným designem, ale zároveň je snadné ho kombinovat s nejrůznějšími interiéry či architektonickými styly. Přijďte se přesvědčit sami k nám do Karlína již během měsíce července.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

Váš Decoland

Novinka od Team7 - křeslo Elliot z pera Lucie Koldové Novinka od Team7 - křeslo Elliot z pera Lucie Koldové
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA