Nové Spazio EDRA a TEAM 7 Flagship Store Prague otvírá již od 1.6. v Karlíně

26.05.2021
Nové Spazio EDRA a TEAM 7 Flagship Store Prague otvírá již od 1.6. v Karlíně

Nová kolekce designového nábytku čeká již od 1.6. 2021 na všechny příznivce značek Edra a Team 7 ve zbrusu novém showroomu Decoland v pražském Karlíně.

Počátkem měsíce června získá pražský Karlín nové interiérové studio Decoland, které bude expozicí dvou výrobců. Toskánské designové jedničky Edra a rakouského specialisty na masivní kuchyně a nábytek TEAM 7.

Ve dvou patrech se můžete těšit na přehlídku toho nejlepšího od obou výrobců. V přízemním prostoru vám budou inspirací hned dvě kuchyňské linky a celá řada dalších produktů od výrobce, jenž krom smyslu pro detail a precizního zpracování již mnoho let klade důraz také na ekologii a celou svou výrobu i další procesy podřizuje těmto hodnotám.

Přijďte si vyzkoušet funkční kuchyň K7 či CeraLine, stačí vysunout jedinou zásuvku či otevřit skříňku, abyste pochopili firemní filozofii TEAM 7 a poznali ji na vlastní kůži. U jídelního stolu Nox či Tak poznáte během okamžiku, jak propastný rozdíl může být v kvalitě masivního nábytku. V ložnici TEAM 7 upoutá postel Float a vaší pozornosti by určitě neměla uniknout šatní skříň Valore, zejména její vnitřní prostor vás utvrdí v tom, že nic z výše zmíněného není přehnaná chvála.

V prvním patře vás přivítá skutečně inspirativní prostor plný designových skvostů od italské značky Edra, která se na trhu etablovala jako výrobce, který rozhodně nemá problém jít proti proudu běžného konzumního designu. Nové Spazio Edra Prague je galeríí solitérů a sedacích souprav nabízejících pohodlí, které se zcela vymyká zažitým standardům. Při své návštěvě určitě neopomeňte usednout do některého z exkluzivních kousků, naleznete zde On the Rocks, Grande Soffice nebo klasiku v podobě sedacích souprav Essential či Standard. Postel Stand by me vám zaručeně nedá spát, dokud ji nebudete mít ve vlastní ložnici a jen těžko budete vybírat z široké nabídky židlí originálních tvarů, materiálů i barevných kompozic. 

Přijďte v týdnu od 1.6. 2021 oslavit spolu s námi toto jedinečné místo, kde design, kvalita a klientská péče hrají hlavní roli

Decoland Karlín exteriér Team 7 Flagship Store Karlín Team 7 Flagship Store Karlín Team 7 Flagship Store Karlín TEam 7 Flagship Store Karlín Spazio Edra Prague Spazio Edra Prague Spazio Edra Prague Spazio Edra Prague Spazio Edra Prague
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA