NARDI - Velvyslanec italského stylu

31.07.2020
NARDI - Velvyslanec italského stylu

Tento článek začneme příjemnou otázkou k zamyšlení. Kde raději trávíte svůj volný čas? Zavření doma, s šálkem čaje či kávy, zavrtaní do peřin a odstřihnutí od okolního světa? Nebo upřednostníte odpočinek venku na čerstvém vzduchu za vlídného počasí, lechtivého slunečního svitu a s oblíbenou knihou v ruce?

Odpověď nakonec není příliš důležitá, ale může o Vás prozradit, zda máte šanci objevit kouzlo italských produktů Nardi. Tato společnost se totiž před více než 25 lety rozhodla, že bude soustředit své síly a kreativu ve výrobu pryskyřičného nábytku pro venkovní použití. Ovšem takového nábytku, který by svou odolností, designem a trvanlivostí co nejvíce lidem usnadnil pobyt venku.

A to se povedlo. Za dobu své existence dokázalo Nardi vytvořit širokou kolekci atraktivního nábytku, který spojuje veselé barvy a jednoduché tvary.

Venkovní nábytek

Designový nábytek značky Nardi je navržen tak, aby se kdykoli v případě potřeby mohl stěhovat z místa na místo. A nemyslíme jej posunout jen o pár metrů. Provedení luxusního nábytku Nardi Vám dovoluje přesouvat židle, stoly i křesla z obýváku do jídelny, z luxusní ložnice na balkon a z moderní kuchyně na venkovní terasu. Každý den si můžete vymyslet nový způsob rozvržení a nic Vám nebude bránit tak učinit. Luxusní nábytek je díky svému materiálu neuvěřitelně lehký a zároveň se nemusíte obávat, že byste jej poškodili.

Veškerý nábytek lze kombinovat a přemisťovat tak, abyste vytvořili ideální rozmístění a slazení podle Vašich přání. Jen si to představte. Venku je krásně, sluníčko hřeje a a byla by velká škoda zůstávat doma. Stačí jen otevřít dveře na terasu nebo balkon a designový nábytek Nardi přesunout ven. 

Řekněte sami. Co může být více uvolňujícího, než  si vytvořit designový obývací pokoj venku na zahradě obklopeni přírodou. Přesně to je s Nardi možné! Luxusní sedací souprava komodo je pro tyto příležitosti doslova stvořena. Více než o kus nábytku jde o systém samostatných prvků, které lze kombinovat nejrůznějšími způsoby, jak uznáte za vhodné. Sami se tak na chvíli stanete tvůrčími designéry!

 

Hotely, restaurace, bazény

Cílem společnosti Nardi se časem stalo i zkrášlování veřejných prostor hotelů, barů či restaurací. Volba správného nábytku a jeho rozložení je klíčové, aby se hosté cítili příjemně. Prostornost, jednoduchost a komfort. Tyto tři pilíře podpírají myšlenku Nardi vytvořit lákavé prostředí k trávení volného času. 

Pro lenošení u bazénu jsou lehátka Nardi naprosto ideální. Lze je sklopit do čtyř různých poloh, a navíc disponují kolečky pro snadnější přesun. Díky tkanině ze skleněných vláken Vás lehátko uvězní svou pohodlností. Pak jen stačí přidat koktejl, brýle a ráj si vykouzlíte i u sebe doma!

 

Materiál a udržitelnost

Jednu z největších kuriozit této společnosti jsme si nechali až na konec. Stojí totiž za všemi výhodami nábytku Nardi. A tím je materiál, který se užívá k výrobě. Jedinečná pryskyřice. Materiál pyšnící se nízkou hmotností, trvanlivostí, šetrností k životnímu prostředí a odolností vůči všem povětrnostním vlivům i slanému prostředí. Díky těmto vlastnostem lze tak italský nábytek snadno přemisťovat, kamkoliv si budete přát.

Nedílnou součástí celého výrobního procesu je důraz na udržitelnost. Každý krok, každý vstup a každá změna se může provést jedině tehdy, pokud splňuje přísná ekologická pravidla. Elektřina, která je nutná při výrobě, pochází ze sluneční energie. Do životního prostředí nejsou během produkce vylučovány škodlivé emise a použitá voda pro výrobu není kontaminována. Plastový odpad nikdy neopouští továrny, ale vždy putuje zpět do výrobního cyklu. Dokonce i lepenkové krabice pro balení produktů jsou recyklovatelné! Vše směřuje k ohleduplnosti a ochraně životního prostředí.

 

Pokud se rozhodnete pro luxusní designový nábytek Nardi, podpoříte tak neporazitelnou kvalitu, strhující design a důraz na udržitelnost. Odměníte se italskou originalitou ukrytou v nábytku a jedinečně mnohostrannou funkčností.

Zaujal Vás italský koncept firmy Nardi a rádi byste si podle něj zařídili třeba moderní terasu?

Inspirujte se v showroomech Decolandu a nechte se okouzlit barvami a jednoduchostí.

Nebo stále váháte a ještě Vás žádný koncept nestačil dostatečně přesvědčit? Nesmutněte! Máme toho mnohem víc! Objevte luxusní kuchyně Scavolini, průlomovou ergonomii židlí Vitra nebo úchvatné návrhy interiérů podle BoConcept!

Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA