Květnové akce v Decolandu

01.05.2020
Květnové akce v Decolandu

Květen je na akce v Decolandu opravu bohatý, nechte se zlákat na některou z výhodných nabídek a získejte tak to nejlepší ze světového designu výhodněji.

Hned od prvního májového dne jsme pro Vás nachystali soutěž Odkryj své kostlivce a vyhraj, tím ale květnovná nabídka nekončí, Calligaris - oblíbený italský výrobce ucelené kolekce nábytku a doplňků přináší v tomto roce překvapivě již druhou možnost nakoupit celou kolekci výhodněji o 15%, akce platí do konce tohoto to měsíce.

Ani další z italských značek nezůstává v tomto těžkém období pozadu a přichází se zajímavou výzvou s názvem 20+20. Proč výzva? Slevu 10% totiž zákazníci nedostanou zadarmo, ale musí se zapojit a nakonfigurovat si pěkně oblíbené sestavy dle svého a následně s pomocí našich obchodních konzultantů či designérů odeslat do Presotta pro uplatnění slevy. 

Výrobce designového venkovního nábytku - Varaschin přináší v odbdobí 15.5 - 14.6. 2020 slevu 15% na celou svou kolekci. Využijte možnost vybavit svou zahradu či balkon kvalitním nábytkem, který vydrží a dodá vašemu exteriéru luxusní look!

Ani náš další italský dodavatel Ditre Italia nezůstává pozadu a v nelehké době nabízí svým příznivcům zajímavou akční slevu 14%, a to v období 11.5-14.6.2020. Neváhejte ji využít a zakoupit sedací soupravu nebo jiný nábytek tohoto výrobce.

Letní akce 2020“ od MILANO BEDDING K zakoupení vybraných modelů rozkládací pohovky nebo postele s úložným prostorem obdržíte náhradní potah v jednom z těchto odstínů:  Ficus: 05-Dark Gray/17-White/39-Tobacco
Akce platí  od 13.05.2020 do 31.07.2020 

Využijte tohoto zvláštního období a vylepšete svůj domov, který je zejména v těchto chvílích to nejdůležitější, spolu se zdravím, co máme.

Pro bližší informace se na nás neváhejte navštívit či přiďte do Decolandu načerpat inspiraci osobně

Decoland

Květnové akce v Decolandu Květnové akce v Decolandu Květnové akce v Decolandu Květnové akce v Decolandu Květnové akce v Decolandu
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA