Flexlux a Theca - nové značky v Decolandu

08.09.2020
Flexlux a Theca - nové značky v Decolandu

FLEXLUX a Theca - nováčci v Decolandu

Průhonický showroom Decoland otevřel své brány nováčkům z Dánska a rozšířil tím už tak pestré portfolio svých značek. Proč padla volba právě na značku Flexlux a Theca? Flexlux nabízí klientům zejména z Evropy, Japonska, ale i dalších asijských zemí, severní Ameriky a Afriky kvalitní polohovací křesla a navazuje tak úspěšně na tradici známých značek, jako jsou Vitra a Stressless.  

Zaručený komfort

Jedinečný komfort křesel Flexlux zajišťuje několikavrstvé polstrování. Toto unikátní polstrování pečlivě vyrobené z několika vrstev lepené pěny. Tvarované a velmi pružné pěny, extra měkké pěny a syntetické textilie se přizpůsobí každému pohybu vašeho těla a zajistí měkké a pohodlné posezení. Křesla navíc disponují důmyslným systémem odvětrávání, díky kterému při sezení dochází k eliminaci pocení a zejména v letních měsících je tak výrazně zvýšen komfort.

Velká variabilita

Křesla Flexlux nabízí mnoho variant, aby dokázala pokrýt širokou zákaznickou základnu. Polohovací křesla tak můžete zakoupit ve třech velikostech dle výšky postavy. Zároveň si můžete vybírat z funkčních vlastností křesel a ovládat jejich polohy vahou vlastního těla nebo pomocí zabudovaných ovladačů poháněných elektřinou případně bateriemi.

Kromě volby funkčních a velikostních parametrů je třeba se zaměřit i na širokou škálu materiálů a barev, kterou značka Flexlux disponuje. Klienti tak mohou bez problémů křeslo zasadit do již kompletního interiéru bez obav, že by se snad do něj nehodilo.

Sedací soupravy

Theca nabízí i ucelenou řadu luxusních sedacích souprav a křesel, které potěší jak příznivce minimalismu, tak si zde vyberou i nadšenci německé designové školy kombinované se skandinávským stylem. Sedací soupravy mohou mít rovněž polohovací funkce, které ocení především příznivci pohovek s lenoškou pro maximální komfort. Cenově dostupné sedací soupravy jsou tak z hlediska poměru cena /kvalita zajímavou volbou v kontrastu ostatních značek, které Decoland nabízí.

Přijďte si je do Decolandu vyzkoušet na vlastní kůži, náš tým se těší na vaši návštěvu.

Flexlux a Theca - nové značky v Decolandu Flexlux a Theca - nové značky v Decolandu Flexlux a Theca - nové značky v Decolandu Flexlux a Theca - nové značky v Decolandu Flexlux a Theca - nové značky v Decolandu
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA