Budujeme nový BoConcept Flagship Store v Průhonicích!

03.12.2020
Budujeme nový BoConcept Flagship Store v Průhonicích!

Využili jsme neplánovaného uzavření prodejny z důvodu nařízení vlády a pustili jsme se do přestavby našeho showroomu. V prvním patře našeho průhonického Decolandu tak v posledních týdnech vzniká největší BoConcept store ve střední Evropě.

Naši zákazníci a příznivci dánské designové jedničky se tak již brzy mohou těšit na zbrusu nové expozice a showroom nabitý novinkami a působivou dávkou skandinávské inspirace. Na ploše 800 m2 budou jak jednotlivá studia reflektující aktuální kolekci pro rok 2021, tak například i kompletní interiér v podobě malé garsoniéry. Velkorysá rozloha nám dovolí vystavit i B2B kolekci určenou pro zátěžové prostory.

Nové interiérové studio bude stejně jako jeho menší a ne méně atraktivní bratr v centu Prahy nabízet obvyklý servis v podobě služby interiérového designéra. Váš útulný a funkční domov zůstává i nadále našim posláním.

 

Budujeme nový BoConcept Flagship Store v Průhonicích! Budujeme nový BoConcept Flagship Store v Průhonicích! Budujeme nový BoConcept Flagship Store v Průhonicích! Budujeme nový BoConcept Flagship Store v Průhonicích!
Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA