BoConcept aneb pohodlné a funkční bydlení

08.06.2020
BoConcept aneb pohodlné a funkční bydlení

Patříte-li k fanouškům designového nábytku, který v sobě kombinuje funkčnost, mimořádný design a severský styl, pak Vás zcela jistě osloví značka BoConcept.

BoConcept je dánská firma která od roku 1952 přerostla v celosvětově rozšířený koncept pohodlného a funkčního bydlení a momentálně má pobočky v 64 zemích napříč celým světem včetně České republiky.

Navrhují, vyrábí a dodávají sortiment současného severského designového nábytku, doplňků a osvětlení pro obývací pokoje, jídelnu, ložnici, domácí kanceláře a venkovní prostory.

Proč je tak oblíbený a má příznivce po celém světě?

Nábytek a doplňky vynikají kvalitním městským designem, který je zároveň chytrý, multifunkční a snadno kombinovatelný. Veškerý nábytek lze přizpůsobit Vašim potřebám co do velikosti, tvaru, barev i materiálů, díky čemuž vždy perfektně zapadne do Vašeho interiéru.

Ať už toužíte po nové sedací soupravě, knihovně, jídelním stole, posteli, koberci, šatní skříni či lampě, v BoConceptu najdete vše.

Malý prostor neznamená špatný styl.

V posledních letech se lidé stěhují spíše do menších bytů a domů, proto se designéři z BoConcept začali věnovat řešení nábytku pro menší prostory.

BoConcept nabízí řadu návrhů, jak Váš prostor změnit na osobní a stylový domov, aniž by záleželo na velikosti místa. V nabídce naleznete nábytek, který je designový, ale zároveň funkční a praktický. Během chvíle uděláte z konferenčního stolku jídelní stůl nebo z designového křesla plnohodnotné lůžko.

Henrik Pedersen, jeden z hlavních designerů BoConcept, říká, že je důležité nemyslet na prostor v metrech čtverečních, ale myslet na něj v metrech krychlových. Podlahový prostor může být malý, ale pamatujte na celý prostor na úrovni očí i nad nimi. Pomocí vhodných doplňků můžete Váš prostor skvěle opticky zvětšit a prosvětlit.

Navštivte nás a nechte si bezplatně poradit!

Designový nábytek a doplňky ve svěžím dánském stylu najdete v Průhonicích, ve značkové prodejně, která je součástí našeho showroomu Decoland nebo navštivte showroom BoConcept v Karlíně. V tomto showroomu Vám naši interiéroví designéři s vynikající znalostí produktů pomohou vybrat ty nejvhodnější kusy a vytvořit bydlení Vašich snů

 

Inspirujte se v showroomech BoConcept a nechte do vašeho domova vstoupit dánskou nábytkářskou tradici, městský design a funkčnost!

 

FROM DENMARK. TO THE WORLD.

Líbí se Vám naše realizace?

Vypracujeme Vám cenovou nabídku ZDARMA