Radost bydlet

Váš domov je naším posláním. Nechte to na nás!

V showroomu Decoland vás přivítá náš tým zkušených interiérových designérů a konzultantů, kteří vám ochotně pomůžou zorientovat se v široké nabídce designového nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců s cílem najít pro vás optimální řešení vašeho interiéru.

Návrhy, 3D profesionální vizualizace a kompletní realizace rezidenčních interiérů v Decolandu opíráme o naše více než desetileté působení ve vyšším středním a vysokém segmentu na trhu interiérových služeb a vybavení v České republice.

2000 m² opravdového nábytku - Kdy se uvidíme?

Decoland, to je opravdový designový nábytek a interiérové doplňky prémiových a předních evropských značek, jako je například Edra, Team 7, Vitra, Presotto, Cattelan Italia, Calligaris, BoConcept, Moretti Compact, Moll, Dorelan, Ditre či kuchyně Scavolini a Team 7 a koupelnový nábytek Scavolini. 

V showroomu Decoland v Průhonicích představujeme expozici kuchyní a nábytku z masivních dřevin rakouské značky TEAM 7 doplněnou o designový sedací nábytek švýcarského výrobce s tradicí De Sede, kuchyňské studio Scavolini a Team 7, plnohodnotnou galerii nábytku italské značky Calligaris, dětský a studentský nábytek Moretti Compact a Moll, studio spaní s postelemi a matracemi Dorelan, designovým povlečením Molteni Home, péřovými přikrývkami Daunen Step a mnoho dalších značek nábytku a interiérových doplňků v čele se světoznámou italskou značkou kuchyňských doplňků Alessi. Samostatnou součástí showroomu Decoland je také brand store s nábytkem a doplňky dánské značky BoConcept.

Decoland provozuje také specializované monobrandové showroomy dánské značky BoConcept v Myšák Gallery ve Vodičkově ulici v Praze (plocha 500 m²) a v Brně v IC Soho (300 m²). Brand storeu nábytku a doplňků značky BoConcept v showroomu Decoland v Průhonickém OC MoDo jsme věnovali 300 z celkových 2000 m².

Při výběru značek nábytku a doplňků v Decolandu si klademe za cíl, aby odpovídaly evropským požadavkům na produktovou kvalitu a životní prostředí, aby sledovaly současné trendy a zároveň se staly nadčasovou přidanou hodnotou vašich domovů. V Decolandu tak najdete harmonicky se doplňující a ucelený sortiment včetně služeb pro vybavení kompletního interiéru, které vám cestu k novému bydlení usnadní a zpříjemní. Našim cílem je, abychom byli vašimi rádci a průvodci při zařizování kompletního prostředí svého domova a jsme přesvědčeni, že u nás najdete opravdový nábytek.

Těšíme se na vás v našem showroomu Decoland v Průhonicích a v showroomech BoConcept Praze a Brně.

Kdy se uvidíme?

 

Náš tým

Jsme profesionálové, kteří mají společný cíl: Abyste se těšili domů. Design a interiéry jsou naše vášeň a neustále pracujeme na zdokonalovaní našich služeb. V rámci toho se kontinuálně vzděláváme a to i ve spolupráci s Evropskými operačními fondy v rámci programu "Decoland - školení zaměstnanců".

 

Projekt "Decoland - školení zaměstnanců" má za cíl zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců firmy. Díky realizaci projektu se tak zajistí větší soulad kvalifikací zaměstnanců s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. V  projektu bude zapojeno celkem 27 zaměstnanců firmy. Školení v manažerských dovednostech pomůže zaměstnancům k lepšímu zvládání situací a také se  budou zaměstnanci dále rozvíjet. 

Evropský sociální fond

Tým prodejny Decoland Průhonice


 


Eva Benediktová

Vedoucí designérů


Zuzana Záturecká

Designér

 

 

David Proksch

David Proksch

Konzultant

Nela Beranovská

Nela Beranovská

Konzultantka

Hana Kozáková

Hana Kozáková

Konzultantka

Martina Burgetová

Martina Burgetová

Konzultantka

 


Tým prodejny BoConcept Praha 1


Markéta Kadlecová

Markéta Kadlecová

BoConcept Country Manager

Marek Coufal

Marek Coufal

Konzultant

Štěpánka Pečenková

Štěpánka Pečenková

Konzultantka

 


Tým prodejny BoConcept BrnoLenka Růžková

Konzultantka


Šimon Seidl

Konzultant


Tým technické podpory


Jan Bureš

Jan Bureš

Logistik

Jiří Šindelář

Jiří Šindelář

Skladník

Miloslav Zvelebil

Miloslav Zvelebil

Skladník

Zdeněk Modráček

Zdeněk Modráček

Vedoucí montáží

Pavel Kukla

Pavel Kukla

Montážní služby

Tomáš Pytloun

Tomáš Pytloun

Montážní služby

Vladimír Kratina

Vladimír Kratina

Montážní služby

Zdeněk Beránek

Zdeněk Beránek

Montážní služby

Jiří Čejka

Jiří Čejka

Technický specialista


Jednatelé


Leoš Srpek

Leoš Srpek

Jednatel

Miloslav Kolařík

Miloslav Kolařík

Jednatel