Radost bydlet
team7.jpg
team7.png

TEAM 7 - nábytek a kuchyňské studio

Team 7 - unikátní rakouský nábytek do obývacích pokojů, ložnic a kuchyně. Vše z masivního dřeva včetně výroby na míru.

Společnost Team 7 byla založena v roce 1959 jako malé truhlářství v hornorakouském městě Ried im Innkreis a v průběhu dalších více než padesáti let se vypracovala v jedničku mezi ekologickými výrobci nábytku z masivu. Team 7 nabízí unikátní příběh ve vztahu jak ke dřevu coby přírodnímu materiálu, tak k řemeslu obecně a svou produkcí vychází vstříc všem, kdo preferují v interiéru masivní dřevo nebo atypická řešení z masivu, a zároveň se  nechtějí  vzdát současného a progresivního vzhledu.

Filosofie značky Team 7, která nabízí nábytek do jídelen, obývacích pokojů, ložnic a dětských pokojů, je založena na respektu k jedinečnosti a neopakovatelnosti dřeva, jeho struktury a kresby v kombinaci s posledními trendy v oblasti designu a inovativními výrobními postupy. Team 7 nabízí nábytek do kuchyní, jídelní stoly, židle, televizní sestavy a stolky, konferenční a psací stoly, až po postele, komody, skříně či knihovny, vše ze spárovek nebo vrstveného masivního dřeva, bez použití dýhovaných aglomerovaných produktů.

Nábytek Team 7 může být standardně  vyroben z ořechového, třešňového, dubového, javorového, bukového a olšového dřeva, na doptání pak i z jiných, méně obvyklých dřevin. Unikátní je, že vzhledem k vlastní produkci dřevěných panelů je společnost Team 7 schopna vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům architektů na atypická  řešení, na která reaguje dodáním potřebného  materiálu k přímému zpracování na místě, popřípadě sama vyrobí atyp na zakázku.

Team 7 svůj nábytek ošetřuje pouze bylinnými oleji, dřevo neobsahuje žádné škodlivé látky a zachovává si všechny své krásné vlastnosti. Může lépe dýchat, absorbuje vlhkost a pomalu ji uvolňuje zpět do okolního ovzduší, čímž vytváří zdravé a příjemné prostředí v interiéru. Přírodní dřevo potlačuje prach a pachy, je antistatické a antibakteriální.

PROZKOUMEJTE SVĚT TEAM 7! PODÍVEJTE SE NA VIDEA, DÍKY KTERÝM ZJISTÍTE VÍCE O FILOSOFII TÉTO UNIKÁTNÍ RAKOUSKÉ ZNAČKY:

Tuto značku najdete zastoupenou v níže uvedených produktových řadách.

Pracovny

Team 7 - to je respekt k jedinečnosti a neopakovatelnosti dřeva, jeho struktury a kresby v kombinaci s posledními trendy v oblasti designu a inovativními výrobními postupy. […]

Ložnice

Postele, noční stolky, skříně a komody rakouské značky Team 7 z masivního dřeva. […]