Radost bydlet
bokoncept.jpg
boconcept.png

BOCONCEPT - nábytek a doplňky

Urban Danish Design since 1952. Dánský design pro městský svět, který si oblíbil i herec Mads Mikkelsen. Vše pro obývací pokoje, jídelny, ložnice, pracovny, předsíně, venkovní nábytek a široká řada interiérových doplňků ve svěžím skandinávském stylu.

Podívejte se na filmy The Call (Telefonát) a The Guest (Host) v hlavních rolích s Madsem Mikkelsenem a dánským nábytkem BoConcept s tradicí od roku 1952.

BoConcept - Urban Danish Design since 1952.

 

 

Skandinávský design za příznivou cenu sjednocuje  koncepčně navržené kolekce nábytku do obývacích pokojů, jídelen, ložnic, šaten, předsíní a pracoven, zahradního nábytku, koberců, lamp a dalších interiérových doplňků v nadčasovém skandinávském stylu. Značka spolupracuje s předmími dánskými a světovými designéry, jako jsou Henrik Pedersen, Karim Rashid, Nendo a mnoho dalších. Kolekce BoConcept se obměňuje každý rok v září a mapují ji oblíbené katalogy BoConcept plné praktických rad a tipů, které na vás čekají v našich prodejnách - nábytek a doplňky BoConcept nabízí prodejna Decoland v Průhonicích a značkové prodejny v Praze a Brně.

 

Jídelny

Jídelní židle, stoly a příborníky dánské značky v nadčasovém skandinávském stylu. […]

Ložnice

Postele, noční stolky, komody, zrcadla a doplňky do ložnic dánské značky v nadčasovém skandinávském stylu. […]

Pracovny

Nábytek do pracoven dánské značky v nadčasovém skandinávském stylu. […]

Obývací pokoje

Obývací sestavy, pohovky, stolky, židle dánské značky BoConcept v nadčasovém skandinávském stylu. […]