Radost bydlet
Moderní kuchyně

Moderní kuchyně

Decoland nabízí moderní i klasické kuchyně italské značky Scavolini a rakouské značky Team7 z masivu v nadčasovém provedení.

V Decolandu vám zajistíme komplexní služby plánování, projektu a následné realizace vaší nové kuchyně. V showroomech Decoland na Vinohradech a v Průhonicích je vystaveno celkem devět vzorových sestav kuchyní v různých materiálech, stylech a cenových úrovních, díky kterým si lze udělat představu o nepřeberných možnostech a variantách řešení kuchyně. Na základě konkrétních požadavků a představ připraví designéři kuchyní individuální návrh kuchyně včetně profesionální vizualizace. Před objednáním kuchyně si nejprve celý prostor zaměří a zpracují projekt potřebných instalací. Díky pravidelnému školení ze strany našich dodavatelů kuchyňských spotřebičů, pracovních desek a dalšího vybavení kuchyní designéři doporučí vždy produkty vyhovující přesně vašemu stylu vaření a představám o kuchyni.

Designéři kuchyní naplánují osobní komentovanou prohlídku expozice kuchyní Scavolini a Team 7. Uvidíte skutečné kuchyně, jejich možnosti, kvalitu detailů a bohaté doplňkové příslušenství. Následovat budou 2D a 3D vizualizace kuchyní, o které projevíte zájem a návrhy pro elektroinstalaci a přívod vody do kuchyně. Samozřejmostí je odborné poradenství při výběru materiálů a barev samotné kuchyně a kuchyňské desky a případně i doladění navazujících místností včetně odborné výpomoci při výběru domácích spotřebičů. Na základě odsouhlaseného plánu pak zpracují detailní rozpočty a v případě, že se pro kuchyni Scavolini či Team 7 rozhodnete, zajistí dopravu a profesionální montáž.

TIP DESIGNÉRA: Kuchyně propojená s jídelnou nebo s obývacím pokojem je vhodná pro ty, kteří zde budou často sedět s přáteli. Pokud si však chcete zachovat určitou míru soukromí a prostor to umožňuje, oddělte kuchyni od zbytku místnosti posuvnými dveřmi, které nezaberou prostor a umožní vám jedním pohybem elegantně schovat kulinářský nepořádek, když se skvělé jídlo servíruje na stůl.

TIP DESIGNÉRA: Současný trend navazování a propojování kuchyňského, jídelního a obývacího prostoru v jeden si žádá harmonii všech navazujících místností včetně kuchyně. Výsledkem by měl být stylově jednotný interiér kuchyně, jídelny a obývacího pokoje včetně doplňků. Italská značka kuchyní Scavolini například nabízí i navazující nábytek do jídelny včetně polic, skříní, příborníků i obývacích sestav, které vaši kuchyni s ostatními místnostmi plynule spojí.

V Decolandu můžete vyřešit plánování i zařízení své kuchyně na jednom místě, během několika konzultací a s jedním týmem designérů a konzultantů.