Radost bydlet
Jídelny

Jídelny

Jídelní stoly, židle do jídelen, barové židle a stoly, příborníky a komody značek Calligaris, Cattelan Italia, Point, Scab a Team7

Jídelna, to je ideální prostředí pro příjemně strávený večer, kde s rodinou usadíte u svátečního oběda. V Decolandu najdete desítky jídelních stolů různých tvarů ze skla, kovu nebo dřeva z různých materiálů od značek Calligaris, Cattelan Italia, BoConcept, Point a Team 7. Výsledkem je pak jídelna dle vašeho vkusu a potřeb – moderní, luxusní či více extravagantní nebo například technicistně designová. Nabízíme také nespočet kovových, dřevěných i plastových židlí do jídelen v široké škále potahů a provedení. Najdete u nás prostorné a zároveň bytelné jídelní stoly včetně rozkládacích a celou škálu židlí do jídelen a barových židlí – s plastovými, koženými či kovovými sedáky a s nohami ze dřeva či kovu.

Pokud nemáte ve svém interiéru prostor pro rozměrné jídelní stoly, ideálním řešením je úzký barový pult s barovými židlemi. Zde si můžete dopřát rychlou snídani či drink po návratu z práce. Pokud jej však doplníte pohodlnými barovými židlemi s opěradly, rázem se z něj stane smypatické a komunikativní místo pro posezení s partnerem či přáteli, které můžete využít i pro plnohodnotné stolování u večeře či oběda. Barové židle a stoly, které bývají výše posazené, se svou neformální povahou hodí samozřejmě spíše pro bezdětné páry nebo mladistvé „první“ bydlení. Jedna či dvě barové židle u kuchyňské linky však ocení i ti, kdo nemají ráno čas na dlouhé snídaně a vysedávání u prostřených jídelních stolů, milovníkům vaření zase poslouží jako občasné posezení.

Pevnost a stabilita jídelních stolů, židlí do jídelen a barových židlí z Decolandu není nikdy na úkor jejich estetické úrovně. V Decolandu jsme totiž přesvědčeni, že design je nedílnou součástí kvality značkových produktů. Design je pro nás hodnota, která nepřímo obohacuje kvalitu našeho života. Proto náš nábytek do jídelen vypadá skvěle po dlouhá léta.

TIP DESIGNÉRA: Na co nezapomenout při výběru jídelního stolu?

MATERIÁL  - Jaký materiál pro jídelní stůl preferujete? Jaký materiál vám vhodně doplní interiér? Každý materiál má svůj charakter i své typické „chování“. Jídelní stůl z masivního dřeva je nadčasový a zůstane vám na věky – je to investice, která se dědí z generace na generaci. Dřevěná dýha na stolové desce dodá vašemu interiéru přívětivou atmosféru, sklo zase odlehčí váš interiér a snadno se omývá. Laminátové povrchy jídelních stolů jsou velmi odolné a snadno se udržují. Lak působí noblesně a vhodně esteticky vyvažují dřevo v interiéru.

TVAR - Hledáte konkrétní tvar jídelního stolu? Potřebujete obdélníkový, čtvercový, kruhový nebo oválný? Naši designéři vám s volbou pomohou.

PROSTOR – Chcete jídelní stůl umístit do vzdušných prostor, nebo má ve vašem interiéru každý volný centimetr cenu zlata? Pro každého máme řešení.

FUNKCE  -  Volte jídelní stůl s pevnými rozměry, nebo se rozhodněte pro některý z rozkládacích jídelních stolů. Rozkládací stoly dovedou divy a během chvilky k nim můžete pohodlně usadit až dvanáct hostů. Nabízíme jídelní stoly s různými rozkládacími mechanismy. Přijďte do našich prodejen, pomůžeme vám vybrat ten optimální.

V této produktové řadě si můžete vybrat z níže uvedených značek.