Radost bydlet
Designový dětský nábytek

Designový dětský nábytek

Dětské pokoje Moretti Compact, Team 7 a Moll

Dětské a studentské pokoje od Moretti Compact jsou praktické, funkční, bezpečné a barevné. Lze si vybrat z cca čtyřiceti barevných kombinací povrchů. Podívejte se na prostor určený vašim dětem a sestavte pro ně pokojíčky snů, které jsou nejen krásné, ale i bezpečné. Dětský a studentský nábytek Moretti Compact splňuje certifikaci srovnatelnou s výrobou hraček - nejpřísnější evropská kritéria pro obsah formaldehydu a barevné laky na vodní bázi. Počet a kvalita pantů je navržena tak, aby odolala nekompromisnímu dětskému prostředí. Upevnění dřevěných polic je zabezpečené kovovými úchyty, které zabraňují vyháknutí, samodovírací zásuvky jsou vybavené dvojím blokem proti neúmyslnému vytažení. Hrany jsou zaoblené, všechna kolečka jsou vybavena brzdami a průhledné výplně jsou vyrobeny z bezpečného metalakrylátu.

Nábytek do dětských a studentských pokojů nabízí také rakouská značka Team 7. Nábytek je z masivního dřeva, vyniká však zcela progresivním a nadčasovým výrazem. Se dřevem skvěle kontrastují měkké detaily ve veselých barvách, jako je sytě růžová či zelená, v podobě plstěných úchytek, sedáků židlí, závěsných kapsářů a úložných boxů. Dětské pokoje Team 7 jsou útulné a díky svému svěžímu vzhledu se hodí do jakéhokoli typu interiéru. Rohy nábytku jsou zaoblené, aby se předešlo úrazům. Pokojíčky lze sestavit z různých typů a velikostí postelí, regálů, polic, skříní, psacích stolů a židlí.

V dnešní době je u dětí běžné sedět až devět hodin denně u stolu. Proto by měl jejich psací stůl a židle růst jako oni, aby jim vše sedělo jako ušité přímo na míru. Děti rostou, ale s nimi také jejich požadavky na množství místa, které potřebují. To je důvod, proč vznikl před více než 40 lety systém rostoucích psacích stolů Moll. Jen něco, co roste s dětmi, bude mít zítra smysl. A to se vyplatí! Moll nabízí rostoucí stoly, židle a lampy  –  tedy kompletní pracovní zázemí pro děti, teenagery a studenty, které s nimi roste od základní školy, až dokud neopustí vysokou školu. Moll se vyznačuje širokým výběrem doplňků a různých typů rozšíření, které lze individuálně kombinovat a s plynoucím časem a zvyšováním nároků na prostor dokupovat. Nábytek Moll roste v pěti směrech, kterými jsou výška, šířka, hloubka, funkčnost a barevnost.

TIP DESIGNÉRA: Pokud máte méně prostoru, nechte dětem upevnit stolovou desku do stěny nebo nábytku. Ušetříte tak stolovou nohu a pracovní místo bude působit odlehčeně a uklizeně.