Radost bydlet
moderní ložnice decoland

Ložnice

Moderní designové postele, postelové rošty a matrace, šatní skříně, noční stolky a komody do ložnic značek Calligaris, Cattelan Italia, Dorelan, Presotto, Team 7.

Ložnice by měla být prostorem po nerušené snění, odpočinek a relaxaci. Kvalitní postel je proto jasnou volbou. Abyste v ní však skutečně načerpali energii, nemělo by vás v ní nic rušit. Ideálním řešením je proto přilehlá šatna či prostorná skříň. Drobnosti pak můžete ukrýt do nočních stolků a komod. To vše ve špičkovém provedení a ještě více vám v Decolandu nabízíme. Přijďte se sami přesvědčit a objevte svět kompletního vybavení ložnic od Presotto - překvapí Vás nekonečnými úložnými prostory skříní Varius a Tecnopolis, futuristickými postelemi a samozřejmě ladícími nočními stolky či komodami. Pokud preferujete řemeslnou dokonalost v podobě nábytku z masivu s progresivním vzhledem, právě pro vás jsou postele a nábytek do ložnic od Team 7. A v neposlední řadě si dopřejte dokonalou ergonomickou matraci od Dorelan.

TIP DESIGNÉRA: Výběr textilních doplňků hraje v ložnicích velkou roli. Koberec zútulní a změkčí prostor, ztiší kroky. Záclony či závěsy vám dopřejí intimní atmosféru a tmu, když je potřebujete, a zároveň místnost "zabydlí". Barva a materiál povlečení pak dodá atmosféru celé místnosti. Sáhněte proto po přírodních materiálech, jako je bavlna, hedvábí, len či vlna v jemných, pudrových a tlumených odstínech, které jsou příjemné i na omak.

V této produktové řadě si můžete vybrat z níže uvedených značek.

boconcept.png

BOCONCEPT

Postele, noční stolky, komody, zrcadla a doplňky do ložnic dánské značky v nadčasovém skandinávském stylu. […]

team7.png

TEAM 7

Postele, noční stolky, skříně a komody rakouské značky Team 7 z masivního dřeva. […]