Radost bydlet
Moderní dřevěná kuchyně

Moderní kuchyně

Decoland nabízí moderní kuchyně italské značky Scavolini a rakouské značky Team7.

V Decolandu vám zajistíme komplexní služby plánování, projektu a následné realizace vaší nové kuchyně. Na našich showroomech Decoland na Vinohradech a v Průhonicích máme vystaveno celkem devět vzorových sestav v různých materiálech, stylech a cenových úrovních, díky kterým si můžete udělat představu o nepřeberných možnostech a variantách řešení kuchyně. Na základě vašich požadavků a představ připravíme individuální návrh včetně profesionální vizualizace, před objednáním kuchyně celý prostor zaměříme a zpracujeme projekt potřebných instalací. Díky pravidelnému školení ze strany našich dodavatelů spotřebičů, pracovních desek a dalšího kuchyňského vybavení vám během konzultace doporučíme vždy produkty vyhovující přesně vašemu stylu vaření.

 Současný trend navazování a propojování kuchyňského, jídelního a obývacího prostoru v jeden nepředstavuje pro Decoland žádný problém, spíše naopak – díky široké nabídce nábytku a doplňků vám umíme navrhnout a dodat stylově jednotný interiér jako celek. Vše na jednom místě, během několika konzultací a s jedním týmem designérů a konzultantů.

 TIP DESIGNÉRA: Kuchyň propojená s jídelnou nebo s obývacím pokojem je vhodná pro ty, kteří zde budou často sedět s přáteli. Pokud si však chcete zachovat určitou míru soukromí a prostor to umožňuje, oddělte kuchyni od zbytku místnosti posuvnými dveřmi, které nezaberou prostor a umožní vám jedním pohybem elegantně schovat kulinářský nepořádek, když se skvělé jídlo servíruje na stůl.

 TIP DESIGNÉRA: Pracovní deska je vždy nejnamáhanějším a nejvíce používaným povrchem v kuchyni, a proto se do ní vždy vyplatí investovat.  Rádi vám na základě našich zkušeností a znalostí poradíme, jaký materiál a povrchovou úpravu ze současné rozličné nabídky zvolit pro maximální spokojenost a trvanlivost.

Projekt kuchyně

Plánujete novou kuchyň nebo její přestavbu? Kontaktujte naše odborníky.

 

 

team7.png

TEAM 7

Kuchyně rakouské značky Team 7 zaujmou nadčasovými liniemi a funkčností na nejvyšší úrovni. […]