Radost bydlet
jidelny.jpg

Jídelny

Jídelní stoly, židle, příborníky a komody značek Calligaris, Cattelan Italia, Point, Scab a Team7.

Jídelna vám připraví ideální prostředí pro příjemně strávený večer, v jídelně se s rodinou usadíte u svátečního oběda. V Decolandu najdete desítky stolů různých tvarů ze skla, kovu nebo dřeva v různých provedeních od Calligaris, Cattelan Italia, Point a Team 7. Nabízíme také nespočet kovových, dřevěných i plastových židlí v široké škále potahů a provedení. Najdete u nás především PROSTORNÉ, ale zároveň velmi BYTELNÉ stoly a celou škálu židlí, křesílek a barových židlí. Současně je pro nás samozřejmostí, že pevnost a stálost stolu nesmí snižovat jeho estetickou úroveň. Jsme totiž přesvědčeni, že DESIGN je nedílnou součástí kvality značkových produktů. Je to hodnota, která nepřímo obohacuje kvalitu našeho života.

TIP DESIGNÉRA: Na co nezapomenout při výběru jídelního stolu?

MATERIÁL  - Jaký materiál preferujete nebo jaký materiál vám vhodně doplní interiér? Každý materiál má svůj charakter i své typické „chování“. Stůl z masivního dřeva je nadčasový a zůstane vám na věky - je to investice, která se dědí z generace na generaci. Dřevěná dýha dodá vašemu interiéru přívětivou atmosféru, skleněné desky odlehčí váš interiér a snadno se omývají. Laminátové povrchy jsou zase velmi odolné a snadno se udržují. Lakované povrchy jsou noblesní a vhodně esteticky vyvažují dřevěné povrchy v interiéru.

TVAR - Hledáte konkrétní tvar stolu? Potřebujete obdélníkový, čtvercový, kruhový nebo oválný? Náši designéři vám s volbou pomohou.

PROSTOR - Potřebujete zařídit vzdušné prostory, nebo má ve vašem interiéru každý volný centimetr cenu zlata? Pro každého máme řešení.

FUNKCE  -  Volte jídelní stůl s pevnými rozměry nebo se rozhodněte pro některý z rozkládacích stolů. Rozkládací stoly dovedou divy a během chvilky k nim můžete pohodlně usadit až dvanáct hostů. Nabízíme stoly s různými rozkládacími mechanismy. Přijďte do našich prodejen, pomůžeme vám vybrat ten optimální.

V této produktové řadě si můžete vybrat z níže uvedených značek.

boconcept.png

BOCONCEPT

Jídelní židle, stoly a příborníky dánské značky v nadčasovém skandinávském stylu. […]

calligaris.png

CALLIGARIS

Jídelní stoly a židle Calligaris - esence italského stolování pro městský interiér […]

presotto-italia.png

PRESOTTO ITALIA

Snídaně, večeře, oběd, oslava, návštěva, posezení...Jídelny jsou místnostmi, kde trávíme čas se svými blízkými. […]

team7.png

TEAM 7

Jídelní stoly a židle z masivního dřeva rakouské značky Team 7. […]