Radost bydlet

Služby interiérových designérů

Nejsme jen další prodejna s nábytkem - v Decolandu váš interiér vyřešíme jako celek.

Návrh interiéru

Navrhnout interiér funkčně a přitom esteticky není vždy snadné. Naši interiéroví designéři vám na základě plánů vašeho bytu či domu vytvoří návrh útulného domova, kde budete mít vše po ruce a kde vše bude v jednotné harmonii barev a tvarů.

Vizualizace interiéru

Na základě osobní schůzky vám designér připraví projekt interiéru a vše podrobně vysvětlí. V případě potřeby vás navštíví přímo u vás doma pro přesné zaměření interiéru. V Decolandu pracujeme s kvalitními grafickými programy. Díky vizualizacím vašeho interiéru si uděláte konkrétní představu o tom, jak bude daný nábytek ve Vašem interiéru vypadat. Naši specialisté vám návrhy zpracují včetně rozmístění doplňků.

Návrh kuchyně

V Decolandu se vám snažíme maximálně pomoci s rozhodováním. Pomůžeme vám s plánováním vaší kuchyně. Naši specialisté vám nejen poradí s výběrem materiálů, barev a spotřebičů, zaměří skutečný prostor a navrhnou rozmístění funkčních zón i konkrétních skříněk. Pro lepší představu připravíme vizualizaci kuchyně a samozřejmostí je i zpracování projektu pro potřebné instalace.

Kontaktujte naše specialisty.