Radost bydlet

Služby

Proč interiér z Decolandu?

 1.  protože po deseti letech naší práce za námi stojí přes 3500 spokojených zákazníků

  V Decolandu si velmi dobře uvědomujeme, jak je důležité, abyste se nejen cítili dobře, ale abyste od nás obdrželi profesionální informace a služby. Všichni naši zaměstnanci se pravidelně účastní firemního školení zaměřeného na veškeré nabízené produkty a komunikaci s klienty. Často navštěvujeme také výroby a mezinárodní veletrhy nábytku a designu, abychom vám vždy mohli zprostředkovat naši osobní zkušenost.

 2. ...protože vám každý rok přinášíme novou inspiraci v katalozích Decoland

   

   

  Katalog Decoland

 3. ...protože váš interiér vyřešíme jako celek

  Navrhnout interiér funkčně a přitom esteticky není vždy snadné. Naši interiéroví designéři vám na základě plánů vašeho bytu či domu vytvoří návrh útulného domova, kde budete mít vše pro ruce a kde je vše v harmonii barev a tvarů. Na základě osobní schůzky vám designér připraví projekt interiéru a vše podrobně vysvětlí a v případě potřeby vás navštíví přímo u vás doma pro přesné zaměření interiéru. V Decolandu pracujeme s nejlepšími grafickými programy, pomocí kterých jsme vám schopni navrhnout optimální rozmístění nábytku a doplňků. Návrhy obsahují konkrétní produkty z naší nabídky. Díky fotorealistickým vizualizacím si uděláte konkrétní představu o tom, jaký nábytek či doplňky k zařízení svého domova potřebujete a kam je možné je umístit. Úzce spolupracujeme s profesionálními dodavateli bytových doplňků, bytového textilu, tapet a koberců. Po vzájemné konzultaci vám navrhneme individuální řešení vašeho interiéru, který pak bude nejen funkční, ale i osobitý díky své neopakovatelné atmosféře.

 4. ...protože máme v Praze tři showroomy s expozicemi nábytku a doplňků o celkové rozloze 3.000 metrů čtverečních, kde si můžete náš nábytek prohlédnout

  Naše showroomy patří ve své třídě k největším prodejnám bytového nábytku v Praze. Na jejich ploše prezentujeme velkou šíři značkového sortimentu. Naše expozice jsou zařízené a nadekorované tak, abyste získali představu, jak dokážeme v Decolandu zútulnit různé typy prostoru. Ať už zvelebujete váš domov sami nebo s interiérovým poradcem či architektem, budete našimi vítanými hosty, neboť věříme, že u nás načerpáte inspiraci.

 5. ...protože v Decolandu vám poskytneme profesionální montáž a pozáruční servis, přestože věříme, že byste si sami dokázali nábytek odvézt a namontovat

  Vy zatím budete mít čas odpočívat nebo se věnovat jiným, příjemnějším činnostem. V Decolandu ctíme profesionalitu a proto vám nový nábytek nejen dovezeme a profesionálně namontujeme, odvezeme také obaly a perfektně po sobě uklidíme. A na vás pak je začít si nový nábytek užívat. Na námi smontovaný nábytek samozřejmě poskytujeme plnou záruku a držíme i poprodejní servis.

 6. ...protože vás zbavíme starosti, co s vaším starým nábytkem

  Plánujete nově vybavit interiér? A už teď se děsíte toho, čím a kam odvézt staré kusy nábytku? Nezoufejte. Máme pro vás řešení. Pokud v našich showroomech závazně objednáte zboží, potom vám staré kusy odvezeme. Služba likvidace starého nábytku je bezplatná a platí dle pravidla „kus za kus“.

 7. ...protože pro vás máme připravené dárkové poukazy

  Narozeniny, svatba, výročí, Vánoce, Valentýn nebo dárky zaměstnancům? Nevíte si rady, jaký dárek by mohl být originální a přitom se obdarovanému skutečně líbil? Použijte oblíbené dárkové poukazy Decoland. Nabízíme vám poukazy k odběru zboží v hodnotě 1.000 Kč, 3.000 Kč a 5.000 Kč. Vhodnou kombinací poukazů společně dokážeme vyhovět vaší představě o rozpočtu. Tuto službu nabízíme v každé naší prodejně.

   

 8. ...protože si ceníme vaší věrnosti

  S naší VIP kartou automaticky získáte slevu 10 % na každý váš další nákup ve všech našich prodejnách. Kartu vám vydáme po realizaci nákupu v hodnotě minimálně 100.000 Kč v kterékoli naší prodejně.