Radost bydlet

S Decolandem je Radost bydlet!

V showroomech Decoland vás přivítá náš tým zkušených interiérových designérů a konzultantů, kteří vám ochotně pomůžou zorientovat se v široké nabídce designového a funkčního nábytku a doplňků od pečlivě vybraných světových výrobců s cílem najít pro vás optimální řešení vašeho interiéru.

Návrhy, 3D profesionální vizualizace a kompletní realizace rezidenčních interiérů opíráme o naše více než desetileté působení ve vyšším středním a vysokém segmentu na trhu interiérových služeb a vybavení v České republice.

Designový nábytek a interiérové doplňky předních evropských značek jako například Alessi, De Sede, Team 7, Presotto, Valentini, Cattelan, Calligaris, BoConcept, Moretti Compact, Ditre či kuchyně a koupelnový nábytek Scavolini neprezentujeme pouze v katalozích, ale názorně vám jeho funkčnost a kvalitu předvedeme v našich showroomech.

V showroomu Decoland v Praze na Vinohradech na ploše 1600 m² představujeme expozici kuchyní a nábytku z masivních dřevin rakouské značky TEAM 7 doplněnou o designový sedací nábytek švýcarského výrobce s tradicí De Sede, studio italských kuchyní Scavolini, plnohodnotnou galerii nábytku italské značky Calligaris, dětský a studentský nábytek Moretti Compact, matrace Dorelan s designovým povlečením Molteni Home a péřovými přikrývkami Daunen Step a mnoho dalších značek nábytku a interiérových doplňků včetně italské designové legendy Alessi.

V průhonickém showroomu Decoland v OC MoDo najdete ucelené interiéry s kuchyní Scavolini, sedacími soupravami Ditre a Valentini či ložnicemi a šatnami Presotto doplněné sortimentem všech dalších značek z portfolia Decolandu kromě De Sede a Team 7.

Decoland provozuje také specializované monobrandové showroomy dánské franšízové značky BoConcept v Praze v Myšák Gallery ve Vodičkově ulici (plocha 500 m²)a v Brně v IC Soho (300 m²). Expozici nábytku a doplňků značky BoConcept najdete také v multibrandovém showroomu Decoland v Průhonickém OC MoDo, kde jsme jí věnovali 300 z celkových 800 m².

Při výběru značek nábytku a doplňků v Decolandu si klademe za cíl, aby odpovídaly evropským požadavkům na produktovou kvalitu a životní prostředí, aby sledovaly současné trendy a zároveň se staly nadčasovou přidanou hodnotou vašich domovů. V Decolandu tak najdete harmonicky se doplňující a ucelený sortiment pro vybavení vašeho interiéru s mimořádným důrazem na služby, které vám cestu k novému bydlení usnadní a zpříjemní. Našim cílem je, abyste u nás získali neomezenou inspiraci pro vytváření prostředí svého domova, a aby tak u vás Decoland naplnil své motto Radost bydlet.

Rádi vás uvítáme v našich showroomech v Praze na Vinohradech, v Průhonicích, ve Vodičkově ulici a v Brně v IC SOHO.