Radost bydlet

Interiéry na míru

Individuální přístup a projekty kompletních interiérů by nebyly možné bez řešení interiérů na míru.

Individuální přístup a projekty kompletních interiérů by nebyly možné bez řešení interiérů na míru. Proto pracujeme s prémiovými výrobci, kteří dokážou vyrábět standardní nábytek s vysokou variabilitou, prakticky na míru. Reálně to vlastně ani jinak nejde, úložné prostory se obvykle zřizují v částech domu, v místech a v místnostech, které jinak pro obývání nejsou využitelné. Proto je pro nás zcela samozřejmé projektovat a realizovat skříňové systémy na míru, šatny na míru a kuchyně na míru. Často realizujeme i knihovny a různé dělící příčky na míru. To vše od značkových výrobců, kteří poskytují maximální záruky na to, že i individuální a jedinečné řešení bude plně funkční a esteticky vydařené. Spolupracujeme i s truhláři, kteří mají špičkové reference a vybavení. Proto se nebojíme ani náročných realizací. 

Nábytek na míru bývá často jediným řešením jak napravit chyby projektantů, kteří sice svou práci odvedou technicky dobře, ale bez návaznosti na to nejdůležitější, a tím je váš domov a to, jak pohodlně si jej budete užívat. Takové řešení na míru bývá jen drahým východiskem z nouze, které je ještě obvykle ošklivé v detailu. Nejčastějšími chybami v projekci bývají chybná řešení dispozic, umístění a rozměry oken a dveří, výšky parapetů, rozměry místností, rozmístění vývodů pro osvětlení, přípojky vody, plynu a podobně…

Proto je nutné váš budoucí domov naprojektovat do detailu tak, aby vyhovoval vašim požadavkům a zároveň byl zajímavý, nezvyklý a pěkný. Na projektech, kde se můžeme již od studie podílet na řešení vašeho bydlení s vámi nejprve dlouho diskutujeme, abychom pro vás našli to nejlepší řešení a předešli tak situacím, kdy musíte utrácet další peníze za vícepráce stavby, anebo truhláře, abyste dostali to, co jste si na počátku vysnili.

To je naše pojetí interiéru na míru. Možná je to zpočátku časově náročnější a možná, že vás návrhy stojí více než jinde, ale věřte, že se vám vynaložené prostředky stokrát vrátí při dokončovacích pracích, u kterých vyplývají na povrch nedoceněné a tudíž i nedořešené detaily.