Radost bydlet
stehujeme-se-1170x360.jpg

Total Design Sale -30%, -50%, -60% stěhování showroomů

na nábytek z expozic showroomů Vinohrady a Průhonice

V prosinci se showroom Decoland stěhuje z Vinohrad a od ledna 2016 vás uvítáme ve zbrusu novém, větším a komfortnějším showroomu Decoland v Průhonicích. Zbrusu nový showroom bude opět situován v budově MoDo, pouze na jejím opačném konci.

Nový showroom Decoland nabídne ve dvou patrech na ploše 2000 metrů čtverečních plnohodnotná kuchyňská studia Scavolini a Team 7, rozšířenou expozici nábytku a doplňků značek BoConcept, Calligaris či dětských pokojů Moretti Compact. Samozřejmostí bude velký výběr designového nábytku, jako jsou sedací soupravy, stoly, židle, sedacího nábytek, postele, matrace a interiérové doplňky všech zastupovaných značek.

Průhonice jsou díky novým pražským okruhům snadno přístupné ze všech směrů a nabízejí bohaté volnočasové vyžití. Návštěvu nového showroomu Decoland tak budete moci spojit například s obědem v jedné z místních vyhlášených restaurací, návštěvou aquaparku, průhonického parku či zábavního parku pro děti. Věříme, že se vám nový showroom Decolandu bude líbit!

Provoz značkových prodejen BoConcept ve Vodičkově ulici v Praze a v IC SOHO v Brně zůstává beze změn.