Radost bydlet
moll unique T7 Nussbaum elektrisch hoehenverstellbar Schreibtisch home office.png

Studujte a pracujte zdravě

Dětský a studentský nábytek, který bude dětem sloužit až do dospělosti

V Decolandu nabízíme také dětský a studentský nábytek od značek Moll a Moretti Compact, který je natolik funkční a elegantní, že ho vaše děti mohou směle používat i v dospělosti. A stejně tak i vy.

Systém rostoucího nábytku Moll vznikl před více než čtyřiceti lety. Zakladatelé značky vycházeli z faktu, že děti sedí až devět hodin denně u stolu, a proto má smysl a vyplatí se koupit jen takový nábytek, který roste s nimi. A ne ledajaký! Precizní, funkční, a přitom designově vytříbená značka Moll nabízí rostoucí stoly, židle a lampy –  tedy kompletní pracovní zázemí pro děti, teenagery a studenty. Nábytek Moll s dětmi roste od základní školy a může s nimi zůstat jako věrný společník až do doby, dokud neopustí vysokou školu. Nábytek Moll "roste" v pěti směrech, kterými jsou výška, šířka, hloubka, funkčnost a barevnost. Vyznačuje se také širokým výběrem doplňků a různých možností rozšíření nábytku, které lze individuálně kombinovat a dokupovat v souladu s plynoucím časem a zvyšováním nároků na prostor. Nábytek Moll ale suverénně obstojí nejen u dětí a studentů, ale i v klasických pracovnách. Konkrétně high-endová řada Moll Unique je skvělým důkazem, že i dětský pokoj, pracovna či studovna může mít vysokou designovou úroveň a vyhovět tak nejvyšším nárokům z hlediska stylu, zpracování, použitých materiálů a formy. Díky svému vysoce elegantnímu zpracování je nábytek řady Moll Unique vhodná také do pracoven pro dospělé.

Dětské a studentské pokoje od Moretti Compact jsou praktické, funkční, bezpečné a barevné. Lze si vybrat z několika desítek barevných kombinací povrchů. Vzniknou tak pokojíčky snů, které jsou nejen krásné, ale i bezpečné. Dětský a studentský nábytek Moretti Compact splňuje certifikaci srovnatelnou s výrobou hraček – nejpřísnější evropská kritéria pro obsah formaldehydu a barevné laky na vodní bázi. Moretti myslí i na zdánlivé detaily - panty odolají nekompromisnímu dětskému prostředí, dřevěné police jsou zabezpečené úchyty proti vyháknutí, zásuvky jsou samodovírací a nelze je neúmyslně vytáhnout, což by mohlo způsobit zranění. Samozřejmostí jsou zaoblené hrany, kolečka s brzdami a průhledné výplně z metakrylátu namísto skla. Vzhledem k široké barevné škále lze nábytek i jeho barevnost vybrat i natolik decentní, že směle obstojí i v pracovně "dospěláka".