Radost bydlet
vizual-na-blog_var2.jpg

Ježíškovy dárky v Decolandu

Kde nakupuje Ježíšek?

Že nevíte, kde nakupuje Ježíšek? V Decolandu. Vybral si tu pár vychytaných kousků, které svým designem a funkčností potěší doslova každého, a přemluvil nás, abyste si jeho tipy mohli alespoň do Vánoc užít za příjemné "ježíškovy" ceny.

Co pro vás Ježíšek vybral?

Porcelánový hrnek Kahla Coffee To Go musíte mít. Pití horké kávy na ulici či v autě hned získá stylový rozměr. A pozor, hrnek má i protiskluzové detaily!

velký / malý hrnek

Dříve 559.-/419.-

Decoland Ježíškova cena 475.-/356,-

 

 

 

 

 

Legendární odšťavňovač Juicy Salif od Alessi, který může být zároveň i designovým doplňkem

 

  

 

 

 

  

 

Otvírák na víno Anna G, se kterým bude otvírání vašeho oblíbeného vína během svátků ještě radostnější!

 

 

 

 

 

 

 

Vonné svíčky Millefiori v elegantním skle, které rozzáří jakýkoli interiér. Potěší jako dárek, provoní váš byt či dům během svátků. Různé vůně - zdravé přírodní ingredience, vyrobeno v Itálii.

 

 

 

 

  

 

Vonné difuzéry do interiérů Via Brera od Millefiori, které svým vintage provedením s látkovými detaily v myšlenkách odvedou do slunné Itálie. Různé vůně -  zdravé přírodní ingredience, vyrobeno v Itálii.

 

 

 

 

  

 

Židle Parisienne od Calligaris v různých barvách. Lehkost a reinterpretace klasického tvaru židlí z pařížských bister v hravém designovém provedení pro vaši jídelnu či jako solitérní "cool" prvek do interiéru. Elegance, nadčasovost a styl.