Radost bydlet
klub-free-architects-1170x360.jpg

Decoland partnerem KLUBU milovníků designu Free Architects

Přijměte pozvání do KLUBU milovníků designu

Přijměte pozvání do KLUBU milovníků designu. Studio Free Architects, přední odborník na trhu v oblasti architektury, projektování a návrhů interiérů, spouští KLUB Free Architects pro své klienty s vytříbeným vkusem a zájmem o bydlení a design. KLUB nabízí nejen výhodnější nabídky partnerů na nákup ze sortimentu prodktů, ale i přístup k širokému portfoliu služeb pro pohodlné a bezstarostné bydlení. Pečlivě vybraní partneři KLUBU Free Architects  nabízejí široké portfolio služeb a produktů pro kompletní zařízení či zrealizování vašeho vysněného bydlení. A to vše za zvýhodněných podmínek.

 

Jako člen KLUBU Free Architects můžete využít v showroomech Decoland a BoConcept této speciální partnerské nabídky:

Sleva 10% na veškerý sortiment pro členy úrovně CLUB, 15% pro členy úrovně STAR a 20% pro členy úrovně GURU.

Členové úrovně STAR mají v případě využití služby dekoratéra interiérů ceny doplňků snížené o 20% a členové úrovně GURU o 25%.

 

Zajímá vás více o Klubu Free Architects a rádi byste se stali členem? Přijďte si do našeho showroomu Decoland Vinohrady pro svoji kartu. Pomůžeme vám se zaregistrovat. Pouze pro prvních 50 zájemců zdarma! Pokud jste nároční a plánujete řešit své bydlení, neváhejte se stát členem KLUBU ještě dnes.

Více informací