Radost bydlet

Decoland nový showroom

Od 1. února se na nás můžete těšit ve zcela novém, větším a komfortnějším Decoland Design Interiors store v Průhonicích na adrese: V Oblouku 800, Průhonice – Čestlice.

Vážení zákazníci,

 

v úterý 26. ledna budou definitivně uzavřeny oba showroomy Decoland na Vinohradech i v Průhonicích z důvodu stěhování a příjmu zboží do nové prodejny.

 

Od 1. února se na nás můžete těšit ve zcela novém, větším a komfortnějším Decoland Design Interiors store v Průhonicích na adrese: V Oblouku 800, Průhonice – Čestlice. Zbrusu nový showroom bude opět situován v budově MoDo, pouze na jejím opačném konci, 50 metrů od stávajícího showroomu Decoland). Otevírací doba nového Decoland Design Store bude od pondělí do soboty 10 – 19 hodin, v neděli pak 10 – 18 hodin.

Po dobu omezení provozu (26. – 31. ledna) jsou vám k dispozici vedoucí prodejen:

Klára Przybylová, Decoland Vinohrady, tel. +420 733 345 097

Jana Novotná, Decoland Průhonice, tel. +420 733 197 343

David Friedl, manager nového Decoland Design Interiors store,+420 734 159 049

 

Provoz značkových prodejen BoConcept ve Vodičkově ulici v Praze a v IC SOHO v Brně zůstává beze změn.

Nový Decoland store nabídne ve dvou patrech na ploše 2000 metrů čtverečních plnohodnotná kuchyňská studia Scavolini a Team 7, rozšířenou expozici nábytku a doplňků značek BoConcept, Calligaris či dětských pokojů Moretti Compact. Samozřejmostí bude velký výběr designového nábytku, jako jsou sedací soupravy, stoly, židle, sedacího nábytek, postele, matrace a interiérové doplňky všech zastupovaných značek.

Průhonice jsou díky novým pražským okruhům snadno přístupné ze všech směrů a nabízejí bohaté volnočasové vyžití. Návštěvu nového showroomu Decoland tak budete moci spojit například s obědem v jedné z místních vyhlášených restaurací, návštěvou aquaparku, průhonického parku či zábavního parku pro děti. Věříme, že se vám nový Decolandu store bude líbit.

Děkujeme za pochopení a těšíme na setkání s vámi v novém Decoland Design Interiors store.

 

Váš

tým Decoland s.r.o.